Endermologia

Zabiegi Endermologii


Endermologia to jedna z najskuteczniejszych metod pozwalających na szybkie zwalczenie cellulitu i wyszczuplenie sylwetki. W naszym salonie urody we Wrocławiu proponujemy kształtowanie sylwetki za pomocą zabiegów endermologicznych, dzięki czemu, po pierwszej wizycie w salonie zauważą Państwo poprawę sprężystości skóry oraz pojawi się uczucie odprężenia.
zabiegi endermologii wrocław
Szybkie zwalczenie cellulitu
Endermologia jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto poszukuje szybkiego oraz, przede wszystkim, bezbolesnego sposobu na uzyskanie wymarzonej sylwetki. Bardzo dużą zaletą jest fakt, że efekty widać już po pierwszym zabiegu, który trwa jedynie 40 minut. Początkowo, aby endermologia przynosiła oczekiwane rezultaty, zaleca się do trzech zabiegów w tygodniu, by w późniejszym czasie zredukować ich ilość do jednego zabiegu tygodniowo. Najlepsze efekty, czyli ujędrniona skóra, a nawet zmiana rozmiaru noszonych ubrań, można uzyskać jeżeli wykonany zostanie pełny pakiet serii zabiegów, zazwyczaj proponujemy od 12 do 20 zabiegów wykonywanych dwa razy w tygodniu.
Endermologia w salonie:
Planując wizytę w naszym salonie urody we Wrocławiu niepotrzebne są specjalne przygotowania, niezbędne jest tylko założenie specjalnego kostiumu – zapewni on Państwu niezbędny komfort i wygodę, jak również pozwali na ochronę skóry i zwiększenie intensywności przeprowadzanego zabiegu.
Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem najlepszej terapii pozwalającej na zwalczenie cellulitu i wyszczuplenie sylwetki, to endermologia okaże się najlepszą opcją. Warto pamiętać, że elementy zabiegu opierają się na masażu limfatycznym, co przynosi dodatkową korzyść w postaci oczyszczenia organizmu z toksyn, dzięki czemu zostanie wzmocniona odporność oraz ogólny stan Państwa organizmu. Szybko zauważalne efekty oraz stopniowa poprawa wyglądu, w połączeniu z brakiem uczucia dyskomfortu podczas zabiegu, to największe zalety zachęcające do wyboru tego zabiegu, który wykonywany jest przy pomocy nowoczesnego urządzenia do Endermologii LPG.