Stylizacja paznokci

Manicure paznokci


Dłonie są wizytówką kobiety – powinny być zadbane, o delikatnej skórze, zdrowe, dopiero wówczas mogą stać się prawdziwym atutem. Nasz salon urody we Wrocławiu oferuje bardzo szeroki wachlarz wykonywanych zabiegów stylizacyjnych oraz pielęgnacyjnych, które z całą pewnością spodobają się każdej z Pań.
Stylizacja paznokci to od ostatnich lat jeden z najbardziej rozwijających się trendów kosmetycznych. Zdobywamy wiedzę i doświadczenie, by jak najlepiej sprostać oczekiwaniom Pań – w naszej ofercie znajduje się zarówno manicure klasyczny czy japoński, jak również manicure hybrydowy. Tego rodzaju stylizacja paznokci pozwala na wzmocnienie oraz ochronę naturalnej płytki paznokcia. Dzięki utwardzaniu lakieru światłem pochodzącym z lampy UV, można mieć pewność, że manicure hybrydowy będzie nie tylko piękny, lecz również trwały oraz odporny na mikrouszkodzenia.W trakcie stylizacji paznokci wykorzystujemy jedynie sprawdzone produkty i lakiery najlepszych marek aby zapewnić najlepszy manicure we Wrocławiu.
stylizacja paznokci
Zadbane paznokcie Wrocław
W naszym salonie wykonujemy nie tylko manicure, lecz również inne zabiegi pielęgnacyjne na dłonie. Jeżeli Twoje dłonie potrzebują regeneracji i odżywienia, warto skorzystać z kąpieli parafinowej – jest to zabieg dzięki któremu skóra dłoni staje się delikatna i aksamitna. Kąpiel parafinowa przywraca odpowiednie nawilżenie skóry, delikatnie łagodzi stany zapalne, odżywia oraz poprawia kondycję paznokci. Jest to zabieg dla zmęczonych dłoni, które stały się suche i szorstkie, gdyż wystarczy już jeden zabieg, by przywrócić im naturalne piękno.
Stylizacja paznokci w naszym salonie
Jeżeli chcesz zadbać o paznokcie warto odwiedzić nasz salon urody we Wrocławiu, ponieważ zaproponujemy nie tylko stylizację paznokci, lecz również inne zabiegi pielęgnacyjne. Pozwól odpocząć swoim dłoniom i sprawmy, by były piękne oraz zadbane.